Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka - to wydarzenie organizowane cyklicznie przez środowiska studenckie oddziałów SEP.  Jest to największe spotkanie Młodych Elektryków w branży elektrycznej w Polsce.  Idea Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka narodziła się w 1997 roku, a pierwszym gospodarzem był Oddział Szczeciński Stowarzyszenia Elektryków Polskich. 

Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka - to wydarzenie organizowane cyklicznie przez środowiska studenckie oddziałów SEP. Jest to największe spotkanie Młodych Elektryków w branży elektrycznej w Polsce. Idea Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka narodziła się w 1997 roku, a pierwszym gospodarzem był Oddział Szczeciński Stowarzyszenia Elektryków Polskich. W Lublinie po raz pierwszy Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka zorganizowane były w 2006 roku. Teraz w 2016 roku, po 10 latach ODME powróciły do stolicy województwa lubelskiego i zgromadziły w jednym miejscu młodych i ambitnych ludzi z całego kraju. Tematem przewodnim były "Nowoczesne technologie w Elektrotechnice." Słowa - to za mało aby oddać serie interesujących wykładów, ligę elektryków czyli zmagania młodych w części teoretycznej i praktycznej związanej z branżą elektrotechniczną, wycieczek do zakładów pracy oraz innych atrakcji, jak np. nabycie nowych kontaktów z firmami z branży elektrotechnicznej i poznania najnowszych technologii na odbywających się równolegle przez jeden dzień Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS.

Warszawa uczestniczyła także w tym wydarzeniu.

Nasz dziekan ds. studenckich kol. doc. dr inż. Wojciech Urbański z Politechniki Warszawskiej - członek OW SEP,  został uchonorowany statuetką, a nasi studenci wygrali konkurs. Gratulujemy! 
W uroczystościach oczywiście uczestniczył także Prezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich kol. Piotr Szymczak.

Pozostały więc wspomnienia i troszkę zdjęć pamiątkowych...

 ODME 2016

 ODME 2016

ODME 2016

ODME 2016

ODME 2016

ODME 2016

ODME 2016

ODME 2016